Dzwoń: +48 697-688-228

Rynek Łódzki - kwiecień 2017

17. 07. 10
posted by: Joanna Łabeńska

Rynek Łódzki na łamach swoich stron opisał mój autorski program oprowadzania po Łodzi

treść artykułu

Poznaj kapitalizm od środka

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane dwa dni w klimacie Ziemi Obiecanej, to proponujemy spacer z Joanną Łabeńską, znaną łódzką przewodniczką, która w stroju Anny Scheibler z XIX wieku oprowadzi po łódzkich zabytkach. To interesujący program, dotykający wszystkich aspektów kreatywności i rozwoju na tle historii miasta. Młodym osobom przedstawieni zostaną dawni fabrykanci. Ich życiorysy to doskonały przykład, że w dzisiejszych czasach można poprzez naukę rozwijać swoje zainteresowania. Nauka połączona z rozrywka, przyjemne z pożytecznym, kreatywna rozrywka w murach fabryk. Muzeum Fabryki otworzy swoje podwoje i na chwilę będzie można stać się fabrykantem!
Łódź jest miastem niezwykłym. Oferta Joanny Łabeńskiej jest nastawiona na zmotywowanie i wzbudzenie refleksji uczestników na temat swojego życia zawodowego. Pierwszy dzień to zwiedzanie miasta – wpadniemy w fascynujący świat produkcji tkanin, krosien, wełny i bawełny. Historie opowiedziane przez dawnych pracowników stworzą niezapomniane tło. Na zakończenie będzie można samemu wejść w świat morderczego kapitalizmu i wypróbować, jak Poznański i Scheibler doszli do fortuny. Dzień drugi to wizyta w kultowym Studio Animacji Se-Ma-For, gdzie będzie można stworzyć własny po-klatkowy film o swoim życiu zawodowym. Ruszmy swoją wyobraźnię! Warsztaty z doradztwa zawodowego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy ustalą preferencje zawodowe. Dwa dni z XIX-wieczną historią z pewnością natchną młodzież i dadzą szersze spojrzenie na świat i samego siebie. Kontakt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub +48 697-688-228. Zapraszamy! (jm)

 

 Tagi: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, packshot, zdjęcia produktu, fotograf, przewodnik po Łodzi

Kilka słów o artykułach w prasie

Spotykając ludzi na swojej drodze pragnę:

  • zarażać ich optymizmem
  • pokazywać, że warto mieć pasję
  • uczyć dostrzegania piękna nas otaczającego

cieszę się, że jest to dostrzegane i doceniane - dziękuję wszystkim autorom artykułów oraz gazetom za ich publikację i tym samym docenienie moich starań.