Dzwoń: +48 697-688-228

Rynek Łódzki - maj 2017

17. 07. 10
posted by: Joanna Łabeńska

Rynek Łódzki na łamach swoich stron opisał teledysk do piosenki Spektakularny czas, która powstał na okoliczność wystawy "Oto moja Ziemia Obiecana"

treść artykułu

Ziemia Obiecana muzycznie

W kwietniu odbył się w Manufakturze finisaż wystawy prac Joanny Łabeńskiej „Oto moja Ziemia Obiecana”, prezentowanej w Galerii Sztuki Miasta Tkaczy w Zgierzu. Po raz pierwszy mogliśmy tego dnia obejrzeć teledysk „Spektakularny czas”, który powstał w wyniku szczęśliwego splotu kilku spotkań i wydarzeń artystycznych. Otóż w 2011 r. z inicjatywy multiinstumentarzysty i kompozytora Jana Blejzyka powstał zespół Jan Bley. Muzyk wcześniej współpracował z innymi artystami i napisał muzykę oraz teksty do wielu piosenek (był też liderem znanej grupy Full Steam). W 2012 r. po spotkaniu kompozytora i autora tekstów Macieja Górskiego muzycy rozpoczęli współpracę nad wspólnym projektem autorskim. W 2017 roku do zespołu dołącza grający na gitarze Tomasz Trautt, a po spotkaniu Joanny Łabeńskiej rodzi się pomysł wystawy pt. „Oto moja Ziemia Obiecana” i wtedy powstaje utwór „Spektakularny czas”, który jest zaczynem teledysku. Warto nadmienić, że z grupą współpracuje muzyk i założyciel zespołu Rezerwat Zbigniew Nikodemski – autor przeboju „Zaopiekuj się mną”. Zespół nagrał ostatnio zdjęcia do nowego teledysku pt. „Nie wolno mi Cię kochać”. Całość pomysłu jak i twórczości jest poniekąd inspiracją działań Joanny Łabeńskiej i dopełnieniem jej artystycznej wizji. Teledysk można obejrzeć na YouTube. (jm)

 

 Tagi: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, packshot, zdjęcia produktu, fotograf

Kilka słów o artykułach w prasie

Spotykając ludzi na swojej drodze pragnę:

  • zarażać ich optymizmem
  • pokazywać, że warto mieć pasję
  • uczyć dostrzegania piękna nas otaczającego

cieszę się, że jest to dostrzegane i doceniane - dziękuję wszystkim autorom artykułów oraz gazetom za ich publikację i tym samym docenienie moich starań.